Program

W programie festiwalu znajdują się zajęcia dla tancerzy i ruchowców o różnym poziomie zaawansowania. Są też wydarzenia darmowe, spektakle i jamy oraz czas na wspólną zabawę

Klasy mistrzowskie
_

To warsztaty skierowane do osób, które mają już doświadczenie w dziedzinie, w której realizowane są zajęcia.

To kilka dni pracy w zamkniętej grupie osób, pod okiem doświadczonego pedagoga, które zwykle kończą się pokazem pracy w procesie.

Ścieżki Twórcze
_

To warsztaty zorientowane na pracę w procesie twórczym, dla zamkniętej grupy osób, trwające cały festiwal.

Do prowadzenia warsztatów w ramach ścieżek twórczych są zapraszani czołowi polscy i zagraniczni pedagodzy. Czasami ścieżki są prowadzone na określonym poziome zaawansowania. Praca ta może, lecz nie musi zakonczyć sie pokazem finałowym.

Lekcje
_

To zajęcia o otwartej formule. Trwają krócej niż ścieżki i nie wymagają deklaracji uczestnictwa w określonych zajęciach przez cały festiwal.

Lekcje otwarte, przeznaczone dla osób o różnych poziomach zaawansowania, można wybierać dowolnie z harmonogramu festiwalu.

Laboratoria
_

Laboratoria to przestrzeń w której eksperymentujemy.

To okazja dla nieznanych jeszcze szerszej publiczności nauczycieli, aby zaprezentować swoją technikę, warsztat lub po prostu siebie. Prowadzący laboratoria są wybierani na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Imprezy towarzyszące
_

Wydarzenia Towarzyszące to wieczorne wydarzenia podczas festiwalu.

Składają się na nie spektakle, koncerty, wykłady i panele dyskusyjne. Każdego dnia zapraszamy również na wieczorne jamy taneczne, które przybierają rożne formy, są to jamy z muzyką na żywo, jamy z wprowadzeniem, jamy w ciszy, jamy z zasłoniętymi oczami i inne.

Podczas festiwalu odbywają się dodatkowe zajęcia ruchowe połączone z relaksacją i medytacją dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Skip to content