Harmonogram

Z uwagi na pandemiczne zmiany planów tańczymy o jeden dzień dłużej!

Zwróć uwagę, że o tej samej porze odbywa się kilka rodzajów zajęć. Przed zgłoszeniem upewnij się, że wybrane przez Ciebie zajęcia nie odbywają się w tym samym czasie.

 

Masterclass
Ścieżka twórcza
Lekcja
Relaksacja, Lab
Wydarzenie towarzyszące

Niedziela

3 lipca

9.00-9.50 GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Masterclass GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Kontakt Improwizacja Paweł Konior

10.00-13.00

Praca z głosem Joanna Kurzyńska

10.00-13.00

Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
10.00-11.30Technika Tańca
Michał Strugarek
11.30-13:00 Anatomia w ruchu Anna Haracz
13.30-14.30 Technika Tańca Zuzanna Nir

 

13.15-14.45

obiad

15:00-18:00

Masterclass Adrian Russi Kontakt Improwizacja

15:00-18:00

Anatomia w ruchu Ania Haracz

15:00-18:00

BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska

15:00-18:00

Technika Tańca Michał Strugarek
15.00-16:30 Teatr fizyczny i improwizacja taneczna Alicja Miszczor
16.30-18.00 Kontak Improwizacja Paweł Konior

18.00-19.00

Kolacja
18.30-19:30 Lab: Na tropie ruchu – Paweł Kubiak
18.30-19:30 Relaksacja mięśni dna miednicy Dominika Wójtowicz
20:00-…

Uroczyste otwarcie festiwalu
Jam Kontaktowy
wprowadzenie Adrian Russi

Poniedziałek

4 lipca

9.00-9.50 GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Masterclass GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Kontakt Improwizacja Paweł Konior

10.00-13.00

Praca z głosem Joanna Kurzyńska

10.00-13.00

Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
10.00-11:30Technika Tańca
Zuzanna Nir
11.30-13:00 Istota Ruchu Alicja Miszczor
13.30-14.30 Technika Tańca Zuzanna Nir

13.15-14.45

obiad

15:00-18:00

Masterclass Adrian Russi Kontakt Improwizacja

15:00-18:00

Anatomia w ruchu Ania Haracz

15:00-18:00

BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska

15:00-18:00

Technika Tańca Michał Strugarek
15.00-16:30 Teatr fizyczny i improwizacja tanecznaAlicja Miszczor
16.30-18.00 Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach

18.00-19.00

Kolacja
18.30-19:30 Lab: Paweł Kubiak
18.30-19:30 Relaksacja mięśni dna miednicy Dominika Wójtowicz
20:00-…

Spektakl „Fearless” solo Gosia Mielech

Wtorek

5 lipca

9.00-9.50 GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Masterclass GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Kontakt Improwizacja Paweł Konior

10.00-13.00

Praca z głosem Joanna Kurzyńska

10.00-13.00

Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
10.00-11:30 Anatomia w ruchu Anna Haracz
11.30-13:00 BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska
13.30-14.30 Technika Tańca Zuzanna Nir

13.15-14.45

obiad

15:00-18:00

Masterclass Adrian Russi Kontakt Improwizacja

15:00-18:00

Anatomia w ruchu Ania Haracz

15:00-18:00

BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska

15:00-18:00

Technika Tańca Michał Strugarek
15.00-16:30 Teatr fizyczny i improwizacja taneczna Alicja Miszczor
16.30-18.00 Kontak Improwizacja Paweł Konior

18.00-19.00

Kolacja
18.30-19:30 Lab: Biodanza – Joanna Tamaya Świerczyńska
18.30-19:30 Relaksacja mięśni dna miednicy Dominika Wójtowicz
20:00-…

Lekcja Performatywna
Jam Kontaktowy – wprowadzenie Paweł Konior

Środa

6 lipca

9.00-9.50 GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Masterclass GAGA Gosia Mielech

10.00-13.00

Kontakt Improwizacja Paweł Konior

10.00-13.00

Praca z głosem Joanna Kurzyńska

10.00-13.00

Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
10.00-11.30 Technika Tańca Michał Strugarek
11.30-13:00 BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska
13.30-14.30 Technika Tańca Zuzanna Nir

13.15-14.45

obiad

15:00-18:00

Masterclass Adrian Russi Kontakt Improwizacja

15:00-18:00

Anatomia w ruchu Ania Haracz

15:00-18:00

BMC w Kontakt Improwizacji Iwona Olszowska

15:00-18:00

Technika Tańca Michał Strugarek
15:00-16.30 Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
16.30-18.00 Praca z głosem Joanna Kurzyńska

18.00-19.00

Kolacja
18.30-19:30 Lab Info wkrótce
18.30-19:30 Relaksacja mięśni dna miednicy Dominika Wójtowicz
20:00-…

Pokaz pracy masterclass GAGA

Koncert z muzyka na żywo
Jam Improwizowany

Czwartek

7 lipca

9.00-9.50 GAGA Gosia Mielech

10.00-12.00

Masterclass GAGA Gosia Mielech
10.00-12.00

Kontakt Improwizacja Paweł Konior
10.00-12.00

Praca z głosem Joanna Kurzynska

10.00-12.00

Odpoczynek w ruchu Tomek Pomersbach
10.00-11.30 Technika Tańca
Zuzanna Nir
11.30-13:00 –

12.00-13.00

obiad

15:00-18:00

Masterclass Adrian Russi Kontakt Improwizacja
13.30-15:30

Anatomia w ruchu Ania Haracz
13:30-15:30

BMCwKontakt Improwizacji Iwona Olszowska
13:30-15:30

Technika Tańca Michał Strugarek
13.30-15.00
Istota ruchu
Alicja Miszczor
16.00-17.00
Uroczyste zakończenie Na Grobli

21:00-…

Afterparty w klubie Recepcja

 

Skip to content