Informacje praktyczne

Lokalizacja 

Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego

Studio Na Grobli Instytutu im. Jerzego Grotowskiego jest w granicach Centrum miasta ale na Groblę nie dojedziemy bezpośrednio komunikacją miejską. Najbliższy grobli przystanek to: Pl. Wróblewskiego. Należy na nim wysiąść i kontynuować podróż na piechotę ok 15 min.

 

Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego (Piekarnia Żywa Kultura)

Księcia Witolda 62, 50-203 Wrocław, Polska

To przestrzeń Instytutu Grotowskiego przeznaczona na spektakle i peformance położona na Nadodrzu, można tam podjechać rowerem lub tramwajem albo wybrać się na przyjemny długi spacer wzdłuż Odry.

 

Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego

Rynek Ratusz 27, 50-101 Wrocław, Polska

Jest to jedna z najstarszych części Instytutu, kameralna sala treningowa znajdująca się na Rynku.

Wyżywienie

Tegorocznym partnerem festiwalu jest Kasza i Pasza 

Cieszy nas to niezmiernie, bo wiemy, że to oznacza mądrze zbilansowane posiłki przygotowane na bazie zdrowych, świeżych produktów, w których odnajdą się wszyscy zainteresowani – roślinożercy, bezglutenowcy jak i Ci, którzy potrzebują mięsa.
Nasz wywiad donosi, że Wrocławianie miejsce znają, odwiedzają osobiście i potwierdzają jego zacność. Kto jadł na Cyrkulacjach w poprzednim roku ten na pewno potwierdzi! 🙂
Kasza i Pasza ma zmienne menu, które układane jest na bazie produktów sezonowych (super, prawda? :).

DEADLINE:

• Przypominamy że w pobliżu Studia Na Grobli nie ma wyboru miejsc gdzie można zjeść coś ciepłego, dlatego warto zamówić pyszne jedzenie przygotowane i dowożone przez Kasza i Pasza.
• Zapisy przez formularz tylko do 23/04
• Płatność gotówką na miejscu.
• Prosimy Was o zabranie własnych sztućców i kubków.

Wolontariat

Chcesz zostać wolontariuszem w Cykulacjach? Pasjonujesz się tańcem lub sztuką? Lubisz pracę z ludźmi, jesteś gotowy na wyzwania i nowe doświadczenia?

Zapisy na wolontariat zaczynają się w styczniu. Napisz do nas:

 

Praktyczne info

REJESTRACJA

Festiwal zaczyna się we wtorek 2go maja – tego dnia rano należy pojawić się Biurze Festiwalowym (lub nieco wcześniej przed swoimi pierwszymi zajęciami), aby się zarejestrować, co oznacza – odbiór identyfikatora oraz  wpłatę pozostałej kwoty za zajęcia festiwalowe, jeżeli nie została dotąd uregulowana.

Rejestracja  dotyczy wszystkich, nawet jeśli nie biorą udziału w całym festiwalu. ZAWSZE należy zgłosić się do biura festiwalowego, aby odebrać identyfikator i/lub wpłacić należną kwotę za zajęcia. Rejestracja na festiwalu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu, który jest zamieszczony na stronie internetowej festiwalu.

PUNKTUALNOŚĆ

Bardzo prosimy, aby na każde zajęcia być kilka minut wcześniej, tak by wszyscy mogli maksymalnie skorzystać z zajęć. Są nauczyciele, którzy nie wpuszczają spóźnialskich np. obie nauczycielki GAGA. Prosimy weźcie to pod uwagę.

AFTER PARTY

Jeśli to możliwe zaplanujcie sobie powrót do domu dopiero na dzień po festiwalu, gdyż czeka nas niezła impreza na zakończenie Cyrkulacji!

INNE

W tym roku, po raz pierwszy mamy nakładkę festiwalową  na zdjęcie profilowe na FB, będziemy wdzięczni za jej wrzucenie w dacie bliżej festiwalowej lub teraz jeśli macie ochotę:)

NAKŁADKA NA FACEBOOKA jest tu

Jeśli masz jakieś jeszcze pytania skontaktuj sie z nami telefonicznie, numery podane są na dole strony.

Skip to content