Informacje praktyczne

Lokalizacja 

Studio Na Grobli ul. Na Grobli 30/32, Wrocław

Studio Na Grobli Instytutu im. Jerzego Grotowskiego jest w granicach Centrum miasta ale na Groblę nie dojedziemy bezpośrednio komunikacją miejską. Najbliższy grobli przystanek to: Pl. Wróblewskiego. Należy na nim wysiąść i kontynuować podróż na piechotę ok 15 min.

Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia ul. Księcia Witolda 62–70, Wrocław

Druga lokalizacja, w której odbywa się festiwal to również część Instytutu Grotowskiego, ale położona w centrum miasta. Centrum Sztuk Performatywnych „Piekarnia” mieści się w dawnym budynku piekarni garnizonowej na Kępie Mieszczańskiej. Odbywają się tu spektakle teatralne, imprezy muzyczne (np. koncerty muzyki klasycznej i jazzowej), konferencje, wykłady czy imprezy branżowe.To wyjatkowe miejsce na wyjątkowe wydarzenia!

Wolontariat

Na tegorocznym festiwalu mamy juz ekipę wolontariuszy, ale chętnie spotkamy się z Tobą w przyszłym roku! Zapisy na wolontariat zaczynają sie w styczniu 2022. Napisz do nas:

 

Wyżywienie

Tegorocznym partnerem festiwalu jest Kasza i Pasza fb.com/kaszaipasza.
Cieszy nas to niezmiernie, bo wiemy, że to oznacza mądrze zbilansowane posiłki przygotowane na bazie zdrowych, świeżych produktów, w której odnajdą się wszyscy zainteresowani – roślinożercy, bezglutenowcy jak i Ci, którzy potrzebują mięsa.

Nasz wywiad donosi, że Wrocławianie miejsce znają, odwiedzają osobiście i potwierdzają jego zacność. W związku z tym, że Kasza i Pasza ma zmienne menu układane na bazie produktów sezonowych (super, prawda? ), formularz zapisów z pełną rozpiską menu i cennikiem znajduje się TUTAJ.

Przypominamy że w pobliżu Studia Na Grobli nie ma w pobliżu żadnych miejsc  gdzie można zjeść coś ciepłego.

Posiłki będą dostarczane zgodnie z zamówieniem. Prosimy Was o zabranie własnych sztućców, kubków na ciepłe napoje oraz już tradycyjnie małych butelek na wodę.
W Studio Na Grobli będzie dostępna woda w baniakach.

Praktyczne info

REJESTRACJA

Festiwal zaczyna się we wtorek 29.06 – przed festiwalowymi warsztatami z Natalią Iwaniec i Iwona Olszowska, a główna część w środę 30 września rano (od 8.00  już czekamy na Was). Tego dnia należy pojawić się Biurze Festiwalowym (lub nieco wcześniej przed swoimi pierwszymi zajęciami), aby się zarejestrować, co oznacza – odbiór identyfikatora oraz  wpłatę pozostałej kwoty za zajęcia festiwalowe, jeżeli nie została dotąd uregulowana.

Rejestracja  dotyczy wszystkich, nawet jeśli nie biorą udziału w całym festiwalu. ZAWSZE należy zgłosić się do biura festiwalowego, aby odebrać identyfikator i/lub wpłacić należną kwotę za zajęcia. Rejestracja na festiwalu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu, który jest zamieszczony na stronie internetowej festiwalu.

PUNKTUALNOŚĆ

Bardzo prosimy, aby na każde zajęcia być kilka minut wcześniej, tak by wszyscy mogli maksymalnie skorzystać z zajęć. Są nauczyciele, którzy nie wpuszczają spóźnialskich np. obie nauczycielki GAGA. Prosimy weźcie to pod uwagę.

AFTER PARTY

Jeśli to możliwe zaplanujcie sobie powrót do domu dopiero w poniedziałek, gdyż czeka nas niezła impreza na zakończenie festiwalu!

INNE

W tym roku, po raz pierwszy mamy nakładkę festiwalową  na zdjęcie profilowe na FB, będziemy wdzięczni za jej wrzucenie w dacie bliżej festiwalowej lub teraz jeśli macie ochotę:)

NAKŁADKA NA FACEBOOKA jest tu

Jeśli masz jakieś jeszcze pytania skontaktuj sie z nami telefonicznie, numery podane są na dole strony.

Skip to content