Laboratoria

To przestrzeń w której eksperymentujemy. To okazja dla nieznanych jeszcze szerszej publiczności pedagogów, żeby zaprezentować swoją technikę, warsztat lub po prostu siebie. Prowadzący są wybierani na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Informacje wkrótce

Krzysztof Skibicki : Podstawy Kontakt Impro - czyli jak poruszać się na jamach przyjemnie i bezpiecznie

Krzysztof Skibicki – Od ponad 11 lat zajmuje się tańcem współczesnym/Kontaktem Improwizacją/Teatrem Tańca. W tańcu najważniejsze jest dla mnie, aby móc się nim cieszyć i przeżywać go za każdym razem w emocjonujący sposób. Kontakt Improwizacja to moja pasja którą chce się ze wszystkimi podzielić. Na warsztatach skupiam się na przekazaniu podstawowych (ale i nie tylko) narzędzi do komfortowego, bezpiecznego i przyjemnego tańca w kontakcie. Warsztaty skierowane są do początkujących ale i średnio zaawansowani znajdą coś dla siebie 🙂 

Agata Rytkowska - Body Storytelling (lekcja)

Romano D. Franto: Ciało a postać sceniczna (lab po angielsku)

Użyjemy ciała i ruchu, by stworzyć proste postaci sceniczne. W poszukiwaniu wolności wyrazu udamy się tam, gdzie są nasze granice, by zyskać nową perspektywę. Rezultatem będzie, być może, ekscentryczna etiuda taneczna, abstrakcyjny akt lub skecz komedii fizycznej. Każdy z nas jest inny – i poszukamy sposobu, żeby to wyrazić.
***

BODY AND YOUR NEW CHARACTERS

We will use movement and possibilities of the body to research and create simple physical characters. In a search of the freedom of expression we will find our own borders and use them to gain new perspective. Results can be eccentric dance number, abstract or physical-comedy sketch. Everyone is unique. We will search for ways to express it.

Skip to content