10-13.04 GODZ 15-16.15 – WSTĘP WOLNY

 

11.04 (czwartek) godz 15-15.15
PARKOUR

Parkour to sztuka przemieszczania się w dowolnym terenie oraz pokonywania napotkanych przeszkód przy użyciu odpowiednich technik. Do dyscypliny tej należą jedynie techniki cechujące się efektywnością.

Prowadzi:
PARKOUR WROCŁAW
W projekcie wezmą udział dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „OAZA” przy ul.Worcella 18 we Wrocławiu, dzieci z Centrum Socjalnego CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Słowiańskiej 17 we Wrocławiu oraz dzieci naszych uczestników 🙂
Projekt zakończony krótkim pokazem pracy dzieci 🙂

Odbędzie się również pokaz pracy warsztatowej jednej z wrocławskich grup BreakDance !!!! 🙂 Grupa taneczna z Towarzystwa Kultury Czynnej po pod opieką instruktorów tańca Michała Ondycza i Bartka Urbanowicza (Funky Masons Crew).
W skład grupy wchodzą dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia, dziewczęta jak i chłopcy.
Większość dzieci pochodzi z dzielnicy Wrocław Nadodrze.
Zapraszamy na pokaz.Po pokazie spontaniczna niespodzianka po dyrekcją instruktorów:-)!

……………………..……………………..……………………..……………………...

12.04 (piątek ) godz 15-16.15
AFRO DANCE

Taniec afrykański jest niezwykle energiczną i żywiołową formą ekspresji, wyraża radość życia i afirmację świata. Wyzwala w nas radość, spontaniczność, pozwala odprężyć się i wyrazić siebie. Dzięki niemu zbliżamy się do naszej prawdziwej natury, do naturalnej potrzeby KONTAKTU z ZIEMIĄ.

Prowadzi:
Aneta SZlacheta

Od lat inspiruje się kulturą i tradycyjną muzyką Afryki Zachodniej – nierozerwalnie związaną z tańcem, a w szczególności tradycyjnymi, wioskowymi rytmami grupy etnicznej Malinke oraz nowoczesnymi choreografiami baletowymi (grup Malinke, Susu). Podczas swoich podróży po Afryce Zachodniej w latach 2009 -2012 uczyła się od znakomitych tancerzy najlepszych baletów Gwinei („Les Ballets Africains”, „Surakata” ), Mali („Ballet District de Bamako”) oraz tańca tradycyjnego od mieszkańców wiosek regionu Hamanah (Gwinea Górna). Członek łódzkiej grupy „City Bum Bum” oraz wrocławskiego zespołu”Foliba”, z którymi koncertuje w Polsce i za granicą. Występowała na wielu scenach z muzykami i tancerzami światowej klasy m.in. Fanta Konate (Gwinea), Seckou Keita (Senegal), Namory Keita (Gwinea), Bouba Diakite (Gwinea), Adama Dembele (Burkina Faso), Landing Mane (Senegal), Tahirou Djembe Ouedraogo (Burkina Faso), Bouba Kuyateh (Gambia). Prowadzi liczne warsztaty tańca przeznaczone dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów w całej Polsce oraz za granicą (m.in Rosja, Szwajcaria). Taniec afrykański wykorzystuje w różnorodnych projektach, m.in teatrze tańca, pokazach z ogniem, street artcie. Więcej info o prowadzącej na www.afro-dance.pl

……………………..……………………..……………………..……………………...

13.04 (sobota) godz 15-16.15

„Symetria naszego ciała i jej brak w profilaktyce kontuzji. Jakie są przyczyny kontuzji, jak ich unikać, i zapobiegać. Teoretyczne i praktyczne strony tematu.”

Prowadzi:
Bartłomiej Latasiewicz fizjoterapeuta, absolwent AWF Karków, na co dzień zajmuje się rehabilitacją w szerokim tego słowa znaczeniu – od terapii manualnej przez masaż, kinezjology-taping na i fizjologię wysiłku .

Miejsce wszystkich LABÓW
Studio na Grobli, Wrocław

Skip to content