Harmonogram
Z uwagi na pandemiczne zmiany planów tańczymy o jeden dzień dłużej!
Zwróć uwagę, że o tej samej porze odbywa się kilka rodzajów zajęć. Przed zgłoszeniem upewnij się, że wybrane przez Ciebie zajęcianie odbywają się w tym samym czasie i mogą odbywać się w różnych lokalizacjach (również poza Studiem Na Grobli). Zobacz tutaj, gdzie odbywają się zajęcia.
Masterclass w Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego
Masterclass w Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego
Ścieżka w Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego
Ścieżka w Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego
Lekcja w Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego
Zajecia w Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego:
Laby
Relaksacja
Wydarzenie towarzyszące (poza Open Stage)
Wtorek
30 kwiecień
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-13.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-13.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-13.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-13.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10:00-13:00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11.30 Kontaktowy FLOW z układem nerwowym
11.30-13:00 Ekologia Głosu
13.15-14.45
obiad
15:00-18:00
Masterclass ZAR COMPACT
15:00-18:00
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
15:00-18:00
Nerwowy Retreat wg BMC Iwona Olszowska
15:00-18:00
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
15.00-18.00
Taniec współczesny Ilona Gumowska
15:00-16.30 Ekologia Głosu
16.30-18.00 Therapeutic Flying & Thai Massage
18.00-19.00
Kolacja
18.30-19:30 Lab:Info niebawem
18.30-19:30 Odpoczynek w bezruchu/ Żaneta Górska
20:00-00.00
Uroczyste otwarcie festiwalu
Jam z muzyką prowadzi
Środa
1 maj
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-13.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-13.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-13.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-13.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10:00-13:00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11:30 Ciało jako język i ucho
11.30-13:00 Therapeutic Flying & Thai Massage
13.15-14.45
obiad
15:00-18:00
Masterclass ZAR COMPACT
15:00-18:00
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
15:00-18:00
Nerwowy Retreat wg BMC Iwona Olszowska
15:00-18:00
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
15.00-18.00
Taniec współczesny Ilona Gumowska
15.00-16:30 Kontaktowy FLOW z układem nerwowym
16.30-18.00 Kształty w przestrzeni
18.00-19.00
Kolacja
18.30-19:30 Lab: Info niebawem
18.30-19:30 Odpoczynek w bezruchu/ Żaneta Górska
20:00-00:00
Panel dyskusyjny
+ Jam kontaktowy z wprowadzeniem
Czwartek
2 maj
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-12.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-12.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-12.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-12.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10.00-12.00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11.30 Kontakt Improwizacja przez pryzmat BMC®
12.15-13.15
obiad
13:30-15:30
Masterclass ZAR COMPACT
13.30-15:30
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
Nerwowy retreat wg BMC Iwona Olszowska
13:30-15:30
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
13.30-15.30
Taniec współczesny Ilona Gumowska
13.30-15.00 Kontakt Improwizacja przez pryzmat BMC®
18.00-20.00 OPEN STAGE
20:00-00:00
Jam kontaktowy z wprowadzeniem
Piątek
3 maj
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-13.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-13.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-13.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-13.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10:00-13:00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11:30 Kształty w przestrzeni
11.30-13:00 Ciało jako język i ucho
13.15-14.45
obiad
15:00-18:00
Masterclass ZAR COMPACT
15:00-18:00
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
15:00-18:00
Nerwowy Retreat wg BMC Iwona Olszowska
15:00-18:00
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
15.00-18.00
Taniec współczesny Ilona Gumowska
15.00-16:30 Kontaktowy FLOW z układem nerwowym
16.30-18.00 Ekologia głosu
18.00-19.00
Kolacja
18.30-19:30 Lab: Info niebawem
18.30-19:30 Odpoczynek w bezruchu/ Żaneta Górska
20:00-00:00
Wieczór jubileuszowy
+ DJ
Sobota
4 maj
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-13.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-13.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-13.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-13.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10:00-13:00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11.30 Ekologia Głosu
11.30-13:00 Therapeutic Flying & Thai Massage
13.15-14.45
obiad
15:00-18:00
Masterclass ZAR COMPACT
15:00-18:00
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
15:00-18:00
Nerwowy Retreat wg BMC Iwona Olszowska
15:00-18:00
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
15.00-18.00
Taniec współczesny Ilona Gumowska
15:00-16.30 Kształty w przestrzeni
16.30-18.00 Ciało jako język i ucho
18.00-19.00
Kolacja
18.30-19:30 Lab: Info niebawem
18.30-19:30 Odpoczynek w bezruchu/ Żaneta Górska
20:00-00:00
Koncert lub Esctatic Dance + Jam
Niedziela
5 maj
9.00-9.50 GAGA Rozruchy
10.00-12.00
Masterclass IMPROWIZACJA Jacek Owczarek
10.00-12.00
Voice tale.Speaking song Ditte Berkeley
10.00-12.00
GAGA Gosia Mielech
10.00-12.00
Kontakt Improwizacja Ksenia Opria
10.00-12.00
Technika Tańca Michał Strugarek
10.00-11.30 Kontakt Improwizacja przez pryzmat BMC®
12.15-13.15
obiad
13:30-15:30
Masterclass ZAR COMPACT
13.30-15:30
Kontakt Art Sport Sebastian Flegiel
Nerwowy retreat wg BMC Iwona Olszowska
13:30-15:30
Laboratorium Ruchu Kasia Brzezińska
13.30-15.30
Taniec współczesny Ilona Gumowska
15.30-16.00
Uroczyste zakończenie Na Grobli
21:00- Afterparty w klubokawiarni