Znajdź nas na Facebooku

Imprezy Towarzyszące

Imprezy Towarzyszące - Uroczyste otwarcie Festiwalu CYRKULACJE

MUZYKA SFER to fuzja brzmień antycznych ze współczesnymi: akustycznymi i elektronicznymi; stylistycznie oscyluje...

Imprezy Towarzyszące - 5Rytmów - FALA

„Twoja dusza jest tancerką. Bez wysiłku, bez osądu. Czystą energią w chwili. Moją formę ekstatycznego tańca...

Imprezy Towarzyszące - “La Femme De Service”

Twórczość Tadeusza Kantora odcisnęła na mnie bardzo duże piętno, kiedy ponad 15 lat temu...

Imprezy Towarzyszące - „Naiwny reakcyjny taniec”

Spektakl inspirowany językiem ruchu GaGa. Gorąca improwizacja. Dla tych, co na wakacjach byli lub będą. Dla tych, co już po wakacjach, dla tych, co planują i o wakacjach marzą.

Ścieżki Twórcze

KONTAKT IMPROWIZACJA - Ruchomość: potencjał wielokierunkowości

Na warsztacie będziemy tańczyć chwilę obecną i jej wielokierunkowość, będąc stale w kontakcie z ciężarem, kierunkiem i grawitacją, silną i zarazem kruchą strukturą ciała.

OPOWIEŚCI CIAŁA I GŁOSU/Mówiąca Pieśń

Ditte Berkeley (Dania / Wielka Brytania) współtworzy i występuję w Teatrze ZAR oraz zajmuję się badaniami w Instytucie Grotowskiego we Wrocławiu.

IMPROWIZACJA

„Musimy nauczyć się widzieć więcej, słyszeć więcej, czuć więcej. Naszym zadaniem nie jest znalezienie maksymalnej ilości treści w dziele sztuki, raczej znacznie mniej...

Świadomość ciała w oparciu o BMC – czyli anatomia eksperymentalna. ZMYSŁY

BMC to sposób uczenia się z własnych doświadczeń, informacji zwrotnych z własnego ciała. To droga do otwarcia świadomości ciała i ucieleśnienia nowych możliwości, które odkryjemy.

Warsztaty Mistrzowskie

CHOREOGRAFIA I DRAMATURGIA wg Pink Mama Theatre

Sławek Bendrat – tancerz i choreograf. Wrocławianin. Studiował na Wydziale Pedagogiki Baletowej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie; jest absolwentem Poznańskiej Szkoły Baletowej.

TEATR FIZYCZNY z Vivian Wood

Podczas warsztatów skupimy się na różnych fundamentalnych składnikach pracy aktora i tancerza, takich jak współpraca, precyzja, obecność, dynamika ruchu, reakcja i odpowiedź.

Lekcje Otwarte

Lekcje Otwarte - TECHNIKA TAŃCA/FLOOR WORK

Na  lekcjach  tańca współczesnego, które prowadzi Sławek Bendrat, wykorzystywane  są jego  wieloletnie doświadczenia  zdobyte  podczas  pracy w wielu europejskich zespołach i pięcioletniej pracy pedagogicznej w Szwajcarii.

Lekcje Otwarte - GAGA

Gaga będziemy używać swojego ciała jako narzędzia do opowiadania tego co zapisane jest wewnątrz nas. Będziemy słuchać i opowiadać przez nasze miękkie, elastyczne ciało,które jest wspaniałym kreatywnym narzędziem pracy.

Lekcje Otwarte - FALL IN DANCE

W czasie warsztatu będziemy podążać szlakiem prekursorki improwizatorki tańca współczesnego. Wolność tańca w scorach opartych o idee Izadory. Otwierających przestrzeń na kierunki i nurty tańca współczesnego.

Lekcje Otwarte - TAŃIEC WSPÓŁCZESNY

Warsztat z techniki tańca współczesnego będzie analizą ćwiczeń ruchowych pod kątem mechaniki ich wykonania w anatomicznie poprawy sposób. Ćwiczenia pomogą w poszerzeniu możliwości zakresu ruchu w stawach.

Patron główny

 

Partner główny

 

Patroni Medialni

Partnerzy

 

Festiwal współdofinansowany ze środków Urzędu Miasta Wrocław

 

© 2016 • Wojciech Kozłowski • www.wojciechkozlowski.pl