Cyrkulacje 2016 / Aktualności

Cyrkulacje 2016 – zapowiedź

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ Festiwalu CYRKULACJE

Kolejną odsłonę zatytułowaliśmy OPOWIEŚCI CIAŁEM

27 kwietnia – 1 maja 2016 we Wrocławiu (Studio Na Grobli)

Pięć dni intensywnej pracy, poszukiwań, tańca i WSPÓLNEGO BYCIA!

Wśród zaproszonych gości, którzy poprowadzą ŚCIEŻKI TWÓRCZE i lekcje otwarte są:

Vivian Wood – Teatr Fizyczny
Anna Piotrowska – Improwizacja
Sławek Bendrat i Dominik Krawiecki – Choreografia i Dramaturgia
Ditte Berkeley – Głos
Iwona Olszowska – Świadomość Ciała w oparciu o BMC – Zmysły
Eckhard Mueller i Daniela Schwartz – Kontakt Improwizacja
Natalia Iwaniec – Gaga

„Musimy nauczyć się widzieć więcej, słyszeć więcej, czuć więcej. Naszym zadaniem nie jest znalezienie maksymalnej ilości treści w dziele sztuki, raczej znacznie mniej, po to żeby z samej pracy wycisnąć więcej treści niż ta, która już tam była. Chodzi o to, żeby zredukować zawartość tak, abyśmy mogli w ogóle zobaczyć rzeczy…”


Susan Sontag
Festiwal Cyrkulacje, pod tegorocznym hasłem GŁĘBIEJ, zaprasza do wspólnej podróży do wnętrza ciała. Poczuj więcej, zobacz więcej. Usłysz, dotknij. Mniej, po to by zyskać więcej.

Po prostu przyjdź i zatańcz!

Festiwal Cyrkulacje GŁĘBIEJ! Zapraszamy do wejścia w działanie, poszerzenia horyzontów, pogłębienia czucia i wspólnego poszukiwania. Wśród ścieżek i lekcji otwartych tegorocznych Cyrkulacji odnaleźć możecie nowe inspiracje i na nowo spojrzeć na te już w Was obecne. Teatr fizyczny z Vivian Wood, Improwizacja z Anną Piotrowską, Choreografia i Dramaturgia ze Sławkiem Bendratem i Dominikiem Krawieckim, Głos z Ditte Berkeley, Świadomość Ciała w opraciu o BMC®, Kontakt improwizacja z Eckhardem Muellerem i Danielą Schwartz i Gaga z Natalią Iwaniec – to propozycje, które stanowią różnorodny i wielostronny program, w którym każdy odnajdzie swoją „głębię”. Zapraszamy do odważnego i nieskrępowanego podróżowania po własnych potrzebach ruchowych. Oprócz 5 dni ekscytujących zajęć obędą się jak zwykle również spektakle, jamy, fala 5RYTMÓW, laboratoria i poranne rozruchy.

Przybywajcie do Studia Na Grobli – Wrocław, 27.04-1.05.2016 r.!

Bądźcie z NAMI! CYRKULUJEMY cały rok.

Znajdź nas na Facebooku