Akademia Cyrkulacji

GaGa

Jest metodą pracy z ciałem Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywność. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować jego ruchem i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Obecnie GaGa jest jedną z najbardziej wpływowych metod pracy w Izraelu. Jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. GaGa jest punktem wyjściowym dla Ohada w tworzeniu materiału choreograficznego. Jest to metoda, która ciągle się rozwija dzięki pracy Ohada i wszystkich nauczycieli GaGa na świecie.

Zajęcia Gaga dzielimy na dwa warianty: GaGa/people i GaGa/dancers. Zajęcia Gaga/people są skierowane do wszystkich ludzi, a GaGa/Dancers do tancerzy i studentów kierunków tanecznych.
Poza zajęciami GaGa, Natalia poprowadzi również zajęcia z choreografii i improwizacji.

PEDAGOG
Natalia Iwaniec
Natalia jest jedyną w Polsce certyfikowaną nauczycielką GAGA. Uczyla na wielu miedzynarodowych festiwalach takich jak: Ibiza Contact Improvisation Festival, Dancing Poznan czy Incidans w Szwajcarii. Jako goscinna nauczycielka prowadzi lekcje na wyzszych uczelniach: NSCD w Leeds,w Trinity Laban w Londynie.
Poza intensywną praktyką nauczycielską GaGa, Natalia tańczyla m.in. w ramach festiwalu Resolution! w The Place w Londynie w spektaklu „Pieces of mosaic”,w Fryburgu podczas festiwalu Incidase w spektaklu „Hello Love”. Współtworzyła duet z Iwoną Olszowską „Naive recreatuve Dance”, ” Instantaneo” z Valeria D’Amico.
Obecnie Natalia stawia pierwsze kroki jako choreograf.

PLAN ZAJĘĆ:
Środa 21.03: 17.00-20.00
Gaga/people
Improwizacja

Czwartek 22.03: 17.00-20.00
Gaga/dancers
Choreografia
Improwizacja

Piątek 23.03: 17.00-20.00
Gaga/people
Improwizacja

GDZIE: Firlej – Ośrodek Działań Artystycznych ul.Grabiszyńska 56,Wrocław

KOSZT:
300 PLN karnet na całość
120 PLN jeden dzień warsztatowy

WAŻNE :
BARDZO PROSIMY BYĆ NA
ZĘJCIACH PRZED CZASEM .NATALKA BARDZO NIE LUBI SPÓŹNIEŃ ( ZDARZA SIĘ ,ŻE SPÓŹNIALSKICH NIE WPUSZCZA NA ZAJĘCIA ) WÓWCZAS FESTIWAL NIE PONOSI ODPOWIEDIALNOŚCI ZA SPÓŹNIENIE I BĘDZIE EGZEKWOWAŁ PEŁNĄ WPŁATĘ ZA ZAJĘCIA.

Zapisy i informacje od 15 lutego.
Dorota Kamecka
cyrkulacje.zapisy@gmail.com

Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest zgłoszenie mailowe oraz niezwłoczna wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wybranej opcji.(Warsztat cieszy się dużym zainteresowaniem,decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat)

DANE DO PRZELEWU :
Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Momentum”
ul.Małachowskiego 4/2
50-084 Wrocław
numer konta:
Bank Millenium
27 1160 2202 0000 0001 7120 7743

Pozdrawiamy
TEAM CYRKULACJI